Základy Google analytics 2. září 2014, Plzeň

Nástroj Google Analytics dokáže ukočírovat jakékoli webové stránky. Měří, analyzuje, reportuje a přináší řadu užitečných dat. Na svém kurzu vám ukážu, jak se v kvantu informací neutopit. Co má smysl sledovat a co hodit za hlavu? Jak zefektivnit vaši reklamu na internetu?

Termín: 11. února 2015 Počet účastníků: 10 - 20
Místo konání: Plzeň Rozsah: 13:30 - 16:30
Cena:
1.495 Kč 1.809 Kč vč. DPH

Kurz je součástí série vzdělávacích akcí Webstory academy

Objednat

Reference od účastníků kurzu

Využívám Google Analytics na svých webech a znal jsem základy této užitečné služby. Na kurz jsem přišel s tím, že si vše zopakuji a možná přijdou i novinky. Po třech hodinách jsem odcházel s hromadou poznámek a námětů, jak Google Analytics využívat ještě lépe. Jestli byl toto vstup do základů, tak se velmi těším na osobní konzultaci, které určitě využiji, případně pokračování. Za mě - určitě pokračování chci!

Daniel Gamrot — Lifenotes

O co jde

Chcete blíže poznat návštěvníky svého webu? Snažíte se vyčíst konkrétní informace, které budou užitečné pro vaši firmu a produkt? Ztrácíte se v hodnotách? Máte pocit, že vaše reklamy nefungují, jak by měly? Odkud na váš web přichází lidé, kteří nakupují?

Kdo kurz ocení

Všichni, kdo chtějí úspěšný web. Manažeři malých i velkých firem, marketéři, majitelé a provozovatelé webů a e-shopů. Nejen začátečníci, kteří vidí nástroj poprvé, ale i jeho mírně pokročilejší uživatelé. A že se vám nechce utíkat z práce? Odpolední kurz vás neodtrhne od vašich povinností.

Co si odnesete

  • Praktické tipy, dojmy i (vysvětlené) pojmy
  • Zvládnutí počátečního nastavení
  • Schopnost orientovat se v repotech
  • Poznání návštěvníků webu
  • Odhalení míst, kudy vám z webu návštěvníci utíkají
  • Vyhodnocení toho, jaké kampaně fungují a které naopak ne
  • Schopnost sledovat úspěšnost e-shopu

Díky malé kapacitě kurz bude velký prostor pro vaše konkrétní dotazy.Objednávka: Základy Google analyticsÚdaje označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře se závazně přihlašujete na kurz. V případě odhlášení v průběhu 14 a více dní (den rozumějte 24 hodin) před konáním akce získáte zpět 100 % ceny. Při odhlášení 3 – 14 dní před konáním akce Vám bude fakturován storno poplatek 25 % z ceny. Při odhlášení z kurzu v den konání nebo jeden den před konáním akce Vám bude fakturován storno poplatek 50 % z ceny. Při neúčasti bez odhlášení není možné platbu vrátit (v případě, že platba neproběhne, bude Vám i přesto fakturována). Neproběhne-li platba za akci z Vaší strany před jeho konáním, bude Vám vždy daný storno poplatek fakturován. Zastoupení (převedení poplatku na náhradníka) je možné. Odhlášení z akce musí být provedeno písemně (e-mailem) nebo telefonicky a písemně (e-mailem) potvrzeno ze strany pořadatele.

Novinky emailem

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru do vaší emailové schránky a získejte informační náskok.

↑ nahoru