Školení SEO a linkbuilding 22. - 23. května 2014, Plzeň

O SEO, neboli optimalizaci pro vyhledavače koluje mnoho mýtů a polopravd. Chcete-li mít jistotu, že pro nalezitelnost svých stránek děláte maximum, investujte dva dny svého času a dozvíte se, co považuje Marek Prokop za nejdůležitější. K tomu si osvojíte desítky užitečných triků, zejména z oblasti budování zpětných odkazů (link building).

Termín: 22. - 23. května 2014
Místo konání: Plzeň
Počet účastníků: 5 - 15
Rozsah: 2 dny, celkem asi 16 hodin + až 4 hodiny večerní debaty
Cena:
7.800 Kč 9.438 Kč vč. DPH
Objednat

Pro koho je kurz určen

Školení je určeno všem, kteří chtějí dosáhnout co nejvyšší a zároveň nejcílenější návštěvnost svého webu bez použití placené reklamy. Zejména je školení vhodné pro:

 • pracovníky marketingu a public relations, kteří zodpovídají za firemní web,
 • webdesignéry, informační architekty a vedoucí internetových projektů,
 • SEO konzultanty a linkbuildery,
 • internetové podnikatele.

Co potřebujete

Pro pochopení výkladu nepotřebujete specifické technické znalosti. Měli byste ale být zkušení uživatelé internetu a výhodou je základní povědomost o technologiích webu (HTML apod.) a internetovém marketingu. Pokud s webem teprve začínáte, může být pro vás nejprve vhodnější naše školení tvorby a vedení firemního webu.

Obsah školení

Ačkoli je Marek mnohými považován za největší autoritu na optimalizaci pro vyhledávače v České republice, sám si myslí, že SEO ještě moc neumí. O to víc o něm ale přemýšlí a během školení se to správné myšlení pokusí naučit i vás.

Přistoupíte-li ke školení aktivně a se zájmem, naučíte se z optimalizace pro vyhledavače to nejdůležitější, co se lze za dva dny naučit. Probíraná témata se člení do čtyř okruhů:

 1. Strategie SEO

  I mnozí zkušení optimalizátoři postupují tak nějak od konce a často si ani neuvědomí, o jak podstatnou část výsledků se tím připravují. Neudělejte stejnou chybu.

 2. Informační architektura webu

  Po volbě správné strategie má největší význam optimální struktura webu. Pokud jste dosud považovali za nejdůležitější zdrojový kód stránek aj. technické faktory, změňte své priority.

 3. Obsahové a technické aspekty jednotlivých stránek

  Možná budete překvapeni, jak málo lze dosáhnout optimalizací jednotlivých stránek. Ani zde si ale nemůžete dovolit dělat chyby.

 4. Budování zpětných odkazů

  Tzv. linkbuilding nám zabere skoro celý druhý den školení, protože v konkurenčnějších segmentech je vše ostatní pouze nutný základ, a teprve zpětné odkazy z jiných webů rozhodují o vítězi.

Materiály ke školení

Účastníci školení obdrží tištěnou prezentaci s místem pro vlastní poznámky a certifikát o absolvování.

Vyhrazený prostor pro dotazy účastníků je samozřejmostí.


Objednávka: Školení SEO a linkbuildingÚdaje označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře se závazně přihlašujete na kurz. V případě odhlášení v průběhu 14 a více dní (den rozumějte 24 hodin) před konáním akce získáte zpět 100 % ceny. Při odhlášení 3 – 14 dní před konáním akce Vám bude fakturován storno poplatek 25 % z ceny. Při odhlášení z kurzu v den konání nebo jeden den před konáním akce Vám bude fakturován storno poplatek 50 % z ceny. Při neúčasti bez odhlášení není možné platbu vrátit (v případě, že platba neproběhne, bude Vám i přesto fakturována). Neproběhne-li platba za akci z Vaší strany před jeho konáním, bude Vám vždy daný storno poplatek fakturován. Zastoupení (převedení poplatku na náhradníka) je možné. Odhlášení z akce musí být provedeno písemně (e-mailem) nebo telefonicky a písemně (e-mailem) potvrzeno ze strany pořadatele.

Novinky emailem

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru do vaší emailové schránky a získejte informační náskok.

↑ nahoru