Bootstrap a front-end frameworky 21. ledna 2014, Plzeň

Front-end frameworky zpřístupňují technologie webového front-endu masám podobným způsobem jako to dřív udělalo jQuery s javascriptem. Tyhle sady HTML, CSS a JS komponent ovšem ve stejné míře pomáhají šetřit čas i zkušeným profesionálům.

Jak mohou front-end frameworky pomoci vám?

 • v ušetření práce na responzivních webech
 • jako „náhražka grafika” při práci na aplikacích typu administrace webu
 • při prototypování webu nebo webové aplikace
 • začleněním jednotlivých komponent do vaší práce

Na příkladech si během tohoto kurzu vyzkoušíte nejznámější z front-end frameworků Bootstrap, ale nezapomeneme ani na druhý nejpoužívanější Foundation.

Myslíte si, že všechny weby na Bootstrapu musejí vypadat stejně? Nebo, že front-end frameworky svou velikostí zpomalují načítání stránky? Ukážeme si, že obě obavy jsou liché.

Termín: 21. ledna 2014 Počet účastníků: 5 - 10
Místo konání: Plzeň Rozsah: 10:00 - 18:00
Cena:
3.900 Kč 4.719 Kč vč. DPH
Objednat

Pro koho je kurz určen

Primárně pro webové vývojáře, ale také grafiky, designéry a projektové vedoucí, kteří si chtějí rozšířit obzory.

Co potřebujete

Znalost HTML, CSS a nějakou praxi z vývoje webů. Hodí se základní povědomí o responzivním webdesignu a CSS preprocesorech, ale podmínka účasti to není. Vezměte si vlastní laptop s vývojářským prostředím. Obejdete se bez něj, jenže si nic z těch parádních novinek pořádně nevyzkoušíte.

Obsah školení

 1. Bootstrap vs. Foundation

  V příkladech budeme používat rozšířenější Bootstrap. Nejdříve si ovšem ukážeme hlavní rozdíly mezi oběma frameworky a pro jaké scénáře se hodí dát přednost Foundation.

 2. Příklad: responzivní webová stránka

  Vyzkoušíme si například práci s editorem Jetstrap, typografií, responzivní mřížkou a navigací.

 3. Příklad: aplikace

  Tady se blíže podíváme například na formuláře, ikony a javascriptové komponenty jako jsou modální okna. V čem je tahle filozofie zajímavá a jak vám může pomoci?

 4. LESS a CSS preprocesory

  Ukážeme si proč jsou v případě front-end frameworků tak důležité a jak se díky nim rozšiřuje škála použití front-end frameworků.

 5. Něco navíc

  Mrkneme se i na málo známé tipy&triky a nástroje, které vám ušetří práci.

Objednávka: Bootstrap a front-end frameworkyÚdaje označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře se závazně přihlašujete na kurz. V případě odhlášení v průběhu 14 a více dní (den rozumějte 24 hodin) před konáním akce získáte zpět 100 % ceny. Při odhlášení 3 – 14 dní před konáním akce Vám bude fakturován storno poplatek 25 % z ceny. Při odhlášení z kurzu v den konání nebo jeden den před konáním akce Vám bude fakturován storno poplatek 50 % z ceny. Při neúčasti bez odhlášení není možné platbu vrátit (v případě, že platba neproběhne, bude Vám i přesto fakturována). Neproběhne-li platba za akci z Vaší strany před jeho konáním, bude Vám vždy daný storno poplatek fakturován. Zastoupení (převedení poplatku na náhradníka) je možné. Odhlášení z akce musí být provedeno písemně (e-mailem) nebo telefonicky a písemně (e-mailem) potvrzeno ze strany pořadatele.

Novinky emailem

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru do vaší emailové schránky a získejte informační náskok.

↑ nahoru